Przecinarka do glazury Płytek Gresu Kamienia na mokro i sucho 1400W YATO YT-82159

Symbol: YT-82159

Przecinarka do glazury Płytek Gresu Kamienia na mokro i sucho 1400W YATO YT-82159

Dostępność: Średnia dostępność
352,03 zł
szt.
Zamówienie telefoniczne: +48 17 2305 240 Zostaw telefon
Zamów w ciągu
1dni
05 godz.
38 min.
57 sek.
a paczkę kurierską wyślemy jutro
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0,00 zł
  • ORLEN Paczka 0,00 zł
  • Paczkomaty InPost 8,99 zł
  • Kurier DHL (Pobranie) 14,00 zł
  • Kurier DHL 14,00 zł
  • Kurier DHL SOBOTA 20,00 zł
Kod kreskowy:
5906083073786

Przecinarka do glazury Płytek Gresu Kamienia na mokro i sucho 1400W YATO YT-82159

Przecinarka do glazury służy do cięcia za pomocą wirujących diamentowych tarcz i umożliwia przecinanie materiałów ceramicznych (np. beton, cegła, gips) w linii prostej. Dzięki specjalnemu wyłącznikowi, przecinarka jest przeznaczona do pracy z chłodzeniem wodnym.

Przecinarka jest wyposażona w tarczę tnącą, oraz przyłącze do instalacji wodnej.

Przecinarka wyposażona w silnik o wysokiej mocy i wytrzymałości na temperaturę oraz zapylenie. Dzięki temu można używać maszyny także do cięcia kamienia naturalnego lub bruzdowania w betonie.

Rozmiar tarczy to 125 mm x 22,23, dzięki czemu osprzęt jest szeroko dostępny i daje możliwość optymalnego dopasowania do ciętego materiału.

Przecinarka posiada regulowany natrysk wody, a jego średnica pasuje do hydronetki 18 V YT-86211, a także ogrodowych opryskiwaczy. Dzięki tej funkcji nie ma pyłu w powietrzu, cięcie jest szybsze i mniej zużywa się tarcza, a ponadto krawędź materiału nie zostaje postrzępiona.

  • płyta podstawy jest równa i sztywna co zapewnia łatwe cięcie wzdłużne, maszyna ma możliwość współpracy z prowadnicą do cięcia równoległego
  • wysoka prędkość obrotowa 12000 obr/min wpływa na zachowanie niewyszczerbionej krawędzi cięcia
  • uzwojenie wirnika i stojana jest miedziane i charakteryzuje się odpornością na wysoką temp. do 200 °C
  • dobra widoczność linii cięcia i pewny uchwyt gwarantują dokładność obróbki

Ustawianie głębokości cięcia

Regulacja głębokości cięcia jest realizowana przez poluzowanie śruby prowadnicy ustawieniu pożądanej głębokości cięcia, a następnie dokręceniu śruby prowadnicy.

Podłączanie do instalacji wodnej i cięcie na mokro

Zawsze gdy jest to możliwe należy stosować cięcie na mokro. Pozwoli to zmniejszyć zapylenie w miejscu pracy oraz wydłuży żywotność tarczy.

Jako źródło wody można wykorzystać kran miejskiej sieci wodociągowej, hydronetkę lub zbiornik wody umieszczony powyżej miejsca cięcia, z którego woda będzie spływała grawitacyjnie.

Kabel zasilający narzędzia jest wyposażony w bezpiecznik różnicowo-prądowy.

Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości materiałów dla zapewnienia trwałości podczas pracy w trudnych warunkach – pył, wysoka temperatura i obciążenie spowodowane obróbką kompozytowego gresu i granitu.

Parametry:

⚙️ DANE TECHNICZNE:

  • Zasilanie: sieciowe, 220-230 V a.c.
  • Moc: 1400W
  • Prędkość obrotowa: 12000 obr./min
  • Wyłącznik: różnicowo-prądowy
  • Stopień ochrony: IPX0
  • Średnica tarczy: 125mm, otwór tarczy: 22.2mm, maksymalna grubość tarczy: 1.6mm
  • Maksymalna głębokość cięcia: 38mm
  • Klasa izolacji elektrycznej: II
  • Częstotliwość: 50Hz
  • Ciśnienie akustyczne: 102.6 ± 3.0 dB(A), moc akustyczna: 113.6 ± 3.0 dB(A)
  • Drgania: 5.753 ± 1.5 m/s²
  • Odporność uzwojenia na temperaturę: 200˚C
  • Rozmiar gwintu wrzeciona: M8
  • Przewód: 3m
  • Masa: 3.29kg

Dane producenta

TOYA S.A.
ul. Sołtysowicka 13-15
51-168 Wrocław
Poland

info@yato.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: