• * Santander Raty 10x0%

eRaty Santander

W celu sprawdzenia rat Santander należy z poziomu interesującego nas produktu nacisnąć przycisk:
Oblicz eRaty
Wyświetli się wówczas nowe okno gdzie możemy sprawdzić symulację wniosku ratalnego.

Złożenie wniosku o raty jest dostępne z poziomu koszyka poprzez kliknięcie "Zamówienie" i zaznaczenie opcji metody płatności "eRaty Santander" jak niżej:
eRaty SantanderWybieramy teraz interesujący nas rodzaj dostawy i po naciśnięciu przycisku "Zamawiam z obowiązkiem zapłaty" zostaniemy przekierowani do wniosku o kredyt ratalny.

Po wypełnieniu i otrzymaniu pozytywnej decyzji banku nasz sklep niezwłocznie przystąpi do realizacji Państwa zamówienia.


PREMIUMTECH Sp. z o.o. Sp.k. występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem PREMIUMTECH Sp. z o.o. Sp.k.


¹ Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „10x0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.01.2024 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 3000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty 3000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 300 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 18.01.2024 r. do dnia 29.02.2024 r.


Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl